canlı altın
altın ons fiyatı ALTIN ONS
1231.45 $
gram altın fiyatı GRAM ALTIN
228.38 tl
dolar kuru DOLAR/TL
5.7676
euro kuru EURO/TL
6.6184
euro dolar paritesi EURO/DOLAR
1.1472
Fark: +0.09% (+1.05) Fark: 0.19 Fark: +0.29% Fark: +0.28% Fark: -0.01%
Yüksek:1232.32 | Düşük:1230.21 Yüksek:228.54 | Düşük:228.15 Yüksek:5.7618 | Düşük:5.7379 Yüksek:6.6148 | Düşük:6.5867 Yüksek:1.1475 | Düşük:1.1468

Gerçek Döviz Kurları

Gerçek Döviz Kurları - Dolar, Euro, Sterlin, Frank, Riyal ve diğer ülkemizin en çok tercih ettiği döviz kurlarının komisyonu düşük olan orjinal gerçek fiyatları.
gerçek döviz kurları

Döviz
Son güncellenme: 24.10.2018 03:18
Alış fiyatı
TL
Satış fiyatı
TL
Fark
Dolar [USD/TRY] 5.7442 5.7557 (0.0033) 0.06%
Euro [EUR/TRY] 6.5896 6.6028 (0.0060) 0.09%
Pound [GBP/TRY] 7.4591 7.4740 (0.0053) 0.07%
Frank [CHF/TRY] 5.7742 5.7858 (0.0057) 0.10%
Japon Yeni [JPY/TRY] 0.0511 0.0512 (0.0000) 0.00%
Avustralya Doları [AUD/TRY] 4.0718 4.0800 (0.0032) 0.08%
Kanada Doları [CAD/TRY] 4.3906 4.3994 (0.0022) 0.05%
Norveç Kronu [NOK/TRY] 0.6927 0.6941 (0.0004) 0.06%
Riyal [SAR/TRY] 1.5293 1.5324 (0.0011) 0.07%
İsveç Kronu [SEK/TRY] 0.6364 0.6377 (0.0006) 0.09%
Hong Kong Doları [HKD/TRY] 0.7326 0.7341 (0.0004) 0.05%
Danimarka Kronu [DKK/TRY] 0.8830 0.8848 (0.0007) 0.08%
Ruble [RUB/TRY] 0.0876 0.0878 (0.0000) 0.00%
Çin Yuanı [CNY/TRY] 0.8277 0.8294 (0.0005) 0.06%
Hindistan Rupisi [INR/TRY] 0.0784 0.0786 (0.0001) 0.13%
Dubai Dirhemi [AED/TRY] 1.5634 1.5665 (0.0009) 0.06%



BankaAlışSatış
 Garanti Bankası225.6269227.9060
 İş Bankası 227.2500229.0800
 Denizbank 224.6865231.4467
 EnPara 218.8722236.6624
 Finansbank 218.8722236.6624
 Halkbank 220.9800236.900
 HSBC 223.9419229.4601
 Kuveyt Türk 225.8294227.2794
 Şekerbank 220.6380234.8771
 Vakıfbank 213.6700243.6700
Bankaların altın fiyatları 2 dakikada bir güncellenmektedir.

DÖVİZAlışSatışFark
Dolar 5.7442 5.7557 0.06%
Euro 6.5896 6.6028 0.09%
Sterlin 7.4562 7.4711 0.03%
İsviçre Frangı 5.7724 5.7840 0.07%
Riyal 1.5291 1.5322 0.06%