canlı altın
altın ons fiyatı ALTIN ONS
1233.00 $
gram altın fiyatı GRAM ALTIN
229.06 tl
dolar kuru DOLAR/TL
5.7777
euro kuru EURO/TL
6.6311
euro dolar paritesi EURO/DOLAR
1.1468
Fark: +0.21% (+2.58) Fark: 0.48 Fark: +0.52% Fark: +0.48% Fark: -0.04%
Yüksek:1233.52 | Düşük:1230.21 Yüksek:229.16 | Düşük:228.55 Yüksek:5.7752 | Düşük:5.7379 Yüksek:6.6275 | Düşük:6.5867 Yüksek:1.1475 | Düşük:1.1463

Muğla döviz kuru

Muğla'da Döviz

Döviz
Son güncellenme: 24.10.2018 04:52
Alış fiyatı
TL
Satış fiyatı
TL
Fark
Dolar [USD/TRY] 5.7691 5.7807 (0.0283) 0.49%
Euro [EUR/TRY] 6.6137 6.6270 (0.0302) 0.46%
Pound [GBP/TRY] 7.4866 7.5016 (0.0329) 0.44%
Frank [CHF/TRY] 5.7952 5.8068 (0.0267) 0.46%
Japon Yeni [JPY/TRY] 0.0513 0.0514 (0.0002) 0.39%
Avustralya Doları [AUD/TRY] 4.0898 4.0980 (0.0212) 0.52%
Kanada Doları [CAD/TRY] 4.4083 4.4171 (0.0199) 0.45%
Norveç Kronu [NOK/TRY] 0.6952 0.6966 (0.0029) 0.42%
Riyal [SAR/TRY] 1.5359 1.5390 (0.0077) 0.50%
İsveç Kronu [SEK/TRY] 0.6387 0.6400 (0.0029) 0.45%
Hong Kong Doları [HKD/TRY] 0.7358 0.7373 (0.0036) 0.49%
Danimarka Kronu [DKK/TRY] 0.8862 0.8880 (0.0039) 0.44%
Ruble [RUB/TRY] 0.0880 0.0882 (0.0004) 0.45%
Çin Yuanı [CNY/TRY] 0.8315 0.8332 (0.0043) 0.52%
Hindistan Rupisi [INR/TRY] 0.0787 0.0789 (0.0004) 0.51%
Dubai Dirhemi [AED/TRY] 1.5702 1.5733 (0.0077) 0.49%



BankaAlışSatış
 Garanti Bankası226.5823228.8710
 İş Bankası 227.2500229.0800
 Denizbank 225.6781232.4598
 EnPara 219.8162236.9503
 Finansbank 219.8162236.9503
 Halkbank 220.9800236.900
 HSBC 224.6667230.2619
 Kuveyt Türk 226.7278228.1835
 Şekerbank 220.6380234.8771
 Vakıfbank 213.6700243.6700
Bankaların altın fiyatları 2 dakikada bir güncellenmektedir.

DÖVİZAlışSatışFark
Dolar 5.7689 5.7805 0.49%
Euro 6.6142 6.6275 0.46%
Sterlin 7.4873 7.5023 0.45%
İsviçre Frangı 5.7968 5.8084 0.49%
Riyal 1.5359 1.5390 0.50%