canlı altın
altın ons fiyatı ALTIN ONS
1231.45 $
gram altın fiyatı GRAM ALTIN
228.38 tl
dolar kuru DOLAR/TL
5.7676
euro kuru EURO/TL
6.6184
euro dolar paritesi EURO/DOLAR
1.1472
Fark: +0.09% (+1.05) Fark: 0.19 Fark: +0.29% Fark: +0.28% Fark: -0.01%
Yüksek:1232.32 | Düşük:1230.21 Yüksek:228.54 | Düşük:228.15 Yüksek:5.7618 | Düşük:5.7379 Yüksek:6.6148 | Düşük:6.5867 Yüksek:1.1475 | Düşük:1.1468

Serbest piyasa döviz Kurları

Serbest Piyasada Döviz Kurları

Dolar/Tl, Euro/Tl, Sterlin/Tl gibi birçok önemli kurun serbest piyasadaki değerini burada takip edebilirsiniz.


canlı döviz kurları

Serbet piyasa döviz kurları: Canlı döviz kurları sayfamızda mevcut olan döviz kurları şu şekildedir; Abd doları, Euro, İngiliz sterlini, Kanada doları, Avustralya doları, İsviçre frangı, Birleşik Arap Emirlikleri dirhemi, Rusya rublesi, Hindistan rupisi, Norveç kronu, İsveç kronu, Danimarka kronu, Hong Kong doları, Çin yuanı ve Suudi Arabistan riyali şeklindedir.

Döviz
Son güncellenme: 24.10.2018 03:18
Alış fiyatı
TL
Satış fiyatı
TL
Fark
Dolar [USD/TRY] 5.7442 5.7557 (0.0033) 0.06%
Euro [EUR/TRY] 6.5896 6.6028 (0.0060) 0.09%
Pound [GBP/TRY] 7.4591 7.4740 (0.0053) 0.07%
Frank [CHF/TRY] 5.7742 5.7858 (0.0057) 0.10%
Japon Yeni [JPY/TRY] 0.0511 0.0512 (0.0000) 0.00%
Avustralya Doları [AUD/TRY] 4.0718 4.0800 (0.0032) 0.08%
Kanada Doları [CAD/TRY] 4.3906 4.3994 (0.0022) 0.05%
Norveç Kronu [NOK/TRY] 0.6927 0.6941 (0.0004) 0.06%
Riyal [SAR/TRY] 1.5293 1.5324 (0.0011) 0.07%
İsveç Kronu [SEK/TRY] 0.6364 0.6377 (0.0006) 0.09%
Hong Kong Doları [HKD/TRY] 0.7326 0.7341 (0.0004) 0.05%
Danimarka Kronu [DKK/TRY] 0.8830 0.8848 (0.0007) 0.08%
Ruble [RUB/TRY] 0.0876 0.0878 (0.0000) 0.00%
Çin Yuanı [CNY/TRY] 0.8277 0.8294 (0.0005) 0.06%
Hindistan Rupisi [INR/TRY] 0.0784 0.0786 (0.0001) 0.13%
Dubai Dirhemi [AED/TRY] 1.5634 1.5665 (0.0009) 0.06%



BankaAlışSatış
 Garanti Bankası225.6269227.9060
 İş Bankası 227.2500229.0800
 Denizbank 224.6865231.4467
 EnPara 218.8722236.6624
 Finansbank 218.8722236.6624
 Halkbank 220.9800236.900
 HSBC 223.9419229.4601
 Kuveyt Türk 225.8294227.2794
 Şekerbank 220.6380234.8771
 Vakıfbank 213.6700243.6700
Bankaların altın fiyatları 2 dakikada bir güncellenmektedir.

DÖVİZAlışSatışFark
Dolar 5.7442 5.7557 0.06%
Euro 6.5896 6.6028 0.09%
Sterlin 7.4562 7.4711 0.03%
İsviçre Frangı 5.7724 5.7840 0.07%
Riyal 1.5291 1.5322 0.06%