canlı altın
altın ons fiyatı ALTIN ONS
1232.36 $
gram altın fiyatı GRAM ALTIN
228.55 tl
dolar kuru DOLAR/TL
5.7677
euro kuru EURO/TL
6.6190
euro dolar paritesi EURO/DOLAR
1.1474
Fark: +0.16% (+1.95) Fark: 0.36 Fark: +0.29% Fark: +0.29% Fark: +0.01%
Yüksek:1232.32 | Düşük:1230.21 Yüksek:228.54 | Düşük:228.15 Yüksek:5.7618 | Düşük:5.7379 Yüksek:6.6159 | Düşük:6.5867 Yüksek:1.1475 | Düşük:1.1468

Yıllara Göre Altın Fiyatları

Altın fiyatları (yıl yıl) 2007-2013 yılları arası aylara göre ortalama gram altın fiyatları.

2011 Yılı Altın Fiyatları 2012 Yılı Altın Fiyatları 2013 Yılı Altın Fiyatları
01-2011  68.717
02-2011 70.421
03-2011 72.460
04-2011 72.915
05-2011 76.978
06-2011 78.938
07-2011 86.099
08-2011 102.452
09-2011 103.132
10-2011 97.280
11-2011 100.623
12-2011 97.815
01-2012   97.849
02-2012 99.242
03-2012 96.440
04-2012 94.891
05-2012 92.153
06-2012 94.085
07-2012 93.289
08-2012 94.545
09-2012 100.804
10-2012 101.709
11-2012 99.525
12-2012 96.516
01-2013   95.140
02-2013 92.885
03-2013 92.167
04-2013 86.318
2007 Yılı Altın Fiyatları
2008 Yılı Altın Fiyatları 2009 Yılı Altın Fiyatları 2010 Yılı Altın Fiyatları
01-2007  28.404
02-2007 29.375
03-2007 29.423
04-2007 29.582
05-2007 28.554
06-2007 27.788
07-2007 27.609
08-2007 27.761
09-2007 28.789
10-2007 29.383
11-2007 30.462
12-2007 30.533
01-2008  32.842
02-2008 35.207
03-2008 38.976
04-2008 37.724
05-2008 35.660
06-2008 35.292
07-2008 36.527
08-2008 33.479
09-2008 31.938
10-2008 38.848
11-2008 40.248
12-2008 41.300
01-2009  43.333
02-2009 50.355
03-2009 50.845
04-2009 45.727
05-2009 46.652
06-2009 47.045
07-2009 45.589
08-2009 45.512
09-2009 47.852
10-2009 49.573
11-2009 54.670
12-2009 55.778
01-2010  52.995
02-2010 53.467
03-2010 54.845
04-2010 54.983
05-2010 60.352
06-2010 62.910
07-2010 59.579
08-2010 59.147
09-2010 61.406
10-2010 61.465
11-2010 64.338
12-2010 68.424
altın



BankaAlışSatış
 Garanti Bankası225.8834228.1650
 İş Bankası 227.2500229.0800
 Denizbank 224.8841231.6631
 EnPara 219.0182236.8217
 Finansbank 219.0182236.8217
 Halkbank 220.9800236.900
 HSBC 223.9977229.7006
 Kuveyt Türk 226.0156227.4667
 Şekerbank 220.6380234.8771
 Vakıfbank 213.6700243.6700
Bankaların altın fiyatları 2 dakikada bir güncellenmektedir.

DÖVİZAlışSatışFark
Dolar 5.7556 5.7671 0.25%
Euro 6.6035 6.6167 0.30%
Sterlin 7.4738 7.4888 0.27%
İsviçre Frangı 5.7833 5.7949 0.26%
Riyal 1.5323 1.5354 0.27%