canlı altın
altın ons fiyatı ALTIN ONS
1603.62 $
gram altın fiyatı GRAM ALTIN
312.49 tl
dolar kuru DOLAR/TL
6.0604
euro kuru EURO/TL
6.5559
euro dolar paritesi EURO/DOLAR
1.0820
Fark: +1.43% (+22.67) Fark: 4.42 Fark: +0.27% Fark: +0.13% Fark: -0.15%
Yüksek:1603.75 | Düşük:1581.10 Yüksek:312.52 | Düşük:308.11 Yüksek:6.0727 | Düşük:6.0410 Yüksek:6.5767 | Düşük:6.5427 Yüksek:1.0838 | Düşük:1.0786

Euro Altin Fiyatlari

Almanya icin Euro cinsinden altin fiyatlari - Euro kurunda çeyrek altın fiyatları ve diğer çeşitlerin fiyatları Canlialtinfiyatlari.com Euro altin sayfasında..

Almanya altin fiyatlari euro; Euro cinsinden ceyrek altin fiyatlarini nasil ogrenebilirim? Avrupada altin fiyatlarini nasil ogrenebilirim? Almanya kuyumcu büyük ve küçük altın kaç euro? Almanya, Belçika, Hollanda gibi avrupa ülkelerinde bilezik fiyati euro cinsinden ne kadar? 24, 22, 18 ve 14 ayar altin bilezik gram fiyati kac euro? gibi sorularınız varsa doğru adrestesiniz.

Canlialtinfiyatlari.com aracılığıyla en güncel altın fiyatlarını euro olarak takip edebilirsiniz. Ceyrek altin, gram altinlar, ata cumhuriyet altini, euro olarak altin bilezik fiyatlari; 24, 22, 18 ve 14 ayar altinlarin gramlarini avrupa para birimi olan Euro kurunda takip edebilirsiniz.

Altin Fiyati Euro - Almanya - Canli Altin Fiyatlari
Altin Fiyatlari Euro Kuru
Son guncellenme: 18 Subat 2020 19:20:01
Alis Fiyati
Euro(€)
Satis Fiyati
Euro(€)
Fark
Gram Altin 46.8630 47.6630 +1.60%
Ceyrek Altin (kucuk altin) 77.6210 86.4290 +1.60%
Yarim Altin 158.2420 165.0130 +1.60%
Tam Altin (buyuk altin) 305.9965 346.1615 +1.60%
Gremse Altin (iki bucukluk) 779.2901 859.4551 +1.60%
Resat Altin fiyati 307.2824 338.5374 +1.60%
Hamit Altin 307.2824 338.5374 +1.60%
Cumhuriyet Altini (ata lira) 316.0334 347.2884 +1.60%
24 Ayar Altin Bilezik (g) 46.8630 47.6630 +1.60%
22 Ayar Altin Bilezik (g) 42.6453 43.3733 +1.60%
18 Ayar Altin Bilezik (g) 35.1473 35.7473 +1.60%
14 Ayar Altin Bilezik (g) 27.3211 27.7875 +1.60%

BankaAlışSatış
 Garanti Bankası309.1592312.2820
 İş Bankası 297.3600319.2600
 Denizbank 303.4019317.6152
 EnPara 301.1090321.1773
 Finansbank 301.1090321.1773
 Halkbank 299.300319.200
 HSBC 307.5790313.7832
 Kuveyt Türk 309.6942311.6138
 Şekerbank 300.5437315.8159
 Vakıfbank 300.3500316.3500
Bankaların altın fiyatları 2 dakikada bir güncellenmektedir.


DÖVİZAlışSatışFark
Dolar 6.0432 6.0553 0.10%
Euro 6.5395 6.5526 -0.00%
Sterlin 7.8708 7.8866 0.28%
İsviçre Frangı 6.1571 6.1694 0.04%
Riyal 1.6112 1.6144 0.09%

- Altın fiyatları ne olur?