canlı altın
ALTIN ONS
1735.55 $
GRAM ALTIN
380.51 tl
DOLAR/TL
6.8185
EURO/TL
7.5916
EURO/DOLAR
1.1136
Fark: +0.36% (+6.25) Fark: 1.37 Fark: -0.05% Fark: +0.22% Fark: +0.32%
Yüksek:1740.73 | Düşük:1729.07 Yüksek:381.65 | Düşük:379.09 Yüksek:6.8180 | Düşük:6.8124 Yüksek:7.5914 | Düşük:7.5658 Yüksek:1.1140 | Düşük:1.1103

Gerçek Döviz Kurları

Gerçek Döviz Kurları - Dolar, Euro, Sterlin, Frank, Riyal ve diğer ülkemizin en çok tercih ettiği döviz kurlarının komisyonu düşük olan orjinal gerçek fiyatları.
gerçek döviz kurları

Döviz
Son güncellenme: 01.06.2020 04:38
Alış fiyatı
TL
Satış fiyatı
TL
Fark
Dolar [USD/TRY] 6.8049 6.8185 (-0.0056) -0.08%
Euro [EUR/TRY] 7.5761 7.5913 (0.0039) 0.05%
Pound [GBP/TRY] 8.4375 8.4544 (0.0441) 0.52%
İsviçre Frangı [CHF/TRY] 7.0847 7.0989 (0.0030) 0.04%
Japon Yeni [JPY/TRY] 0.0632 0.0633 (-0.0001) -0.16%
Avustralya Doları [AUD/TRY] 4.5777 4.5869 (0.0442) 0.96%
Kanada Doları [CAD/TRY] 4.9595 4.9694 (0.0190) 0.38%
Norveç Kronu [NOK/TRY] 0.7036 0.7050 (0.0049) 0.70%
Riyal [SAR/TRY] 1.8110 1.8146 (-0.0015) -0.08%
İsveç Kronu [SEK/TRY] 0.7243 0.7258 (0.0034) 0.47%
Hong Kong Doları [HKD/TRY] 0.8778 0.8796 (-0.0007) -0.08%
Danimarka Kronu [DKK/TRY] 1.0165 1.0185 (0.0007) 0.07%
Ruble [RUB/TRY] 0.0967 0.0969 (-0.0003) -0.31%
Çin Yuanı [CNY/TRY] 0.9561 0.9580 (0.0022) 0.23%
Hindistan Rupisi [INR/TRY] 0.0902 0.0904 (0.0002) 0.22%
Dubai Dirhemi [AED/TRY] 1.8524 1.8561 (-0.0016) -0.09%
BankaAlışSatış
 Garanti Bankası376.3406380.1420
 Denizbank 373.4564397.0958
 EnPara 365.1833392.2900
 Finansbank 365.1833392.2900
 Halkbank 36500394.8500
 HSBC 374.8069385.4683
 Kuveyt Türk 367.1317386.8988
 Şekerbank 370.1117387.6509
 Vakıfbank 358.1900398.1900
Bankaların altın fiyatları 2 dakikada bir güncellenmektedir.

DÖVİZAlışSatışFark
Dolar 6.8049 6.8185 -0.08%
Euro 7.5778 7.5930 0.07%
Sterlin 8.4407 8.4576 0.56%
İsviçre Frangı 7.0862 7.1004 0.06%
Riyal 1.8110 1.8146 -0.08%

- Altın fiyatları ne olur?