canlı altın
ALTIN ONS
1786.98 $
GRAM ALTIN
394.41 tl
DOLAR/TL
6.8641
EURO/TL
7.7648
EURO/DOLAR
1.1312
Fark: +0.61% (+10.83) Fark: 2.39 Fark: +0.04% Fark: +0.67% Fark: +0.55%
Yüksek:1787.12 | Düşük:1770.18 Yüksek:394.44 | Düşük:390.70 Yüksek:6.8667 | Düşük:6.8400 Yüksek:7.7854 | Düşük:7.7160 Yüksek:1.1346 | Düşük:1.1244

Rusya Altın Fiyatları

Rusya altın fiyatları; çeyrek altın, gram altın, cumhuriyet altını, ata lira,reşat altın ve hamit altın, 22 ayar altın bilezik fiyatları Türk Lirası cinsinden Rusya fiyatlarıyla;
rusya altın fiyatları

Altın fiyatlarını Türk Lirası olarak görmek isterseniz; çeyrek altın tl cinsinden ya da cumhuriyet altını fiyatı lira olarak takip etmek istereniz; canlialtinfiyatlari.com adresini yani anasayfamızı kullanabilirsiniz.

Altın fiyatlarını euro olarak görmek isterseniz; çeyrek altın euro cinsinden ya da cumhuriyet altını fiyatı euro olarak takip etmek istereniz; altineuro.com adresini kullanabilirsiniz.

Altın fiyatlarını rus rublesi olarak görmek isterseniz; çeyrek altın rus rublesi cinsinden ya da cumhuriyet altını fiyatı rusya ruplesi olarak takip etmek istereniz; livepriceofgold.com/russia-gold-price.html adresini kullanabilirsiniz.

Moskova altin fiyatlari
Saint Petersburg altin fiyatlari
Novosibirsk altin fiyatlari
Nijniy Novgorod altin fiyatlari
Yekaterinburg altin fiyatlari
Samara altin fiyatlari
Omsk altin fiyatlari
Kazan altin fiyatlari
Çelyabinsk altin fiyatlari
Rostov-na-Donu altin fiyatlari
Ufa altin fiyatlari
Volgograd altin fiyatlari
Perm altin fiyatlari
Krasnoyarsk altin fiyatlari
Saratov altin fiyatlari
Voronej altin fiyatlari
Tolyatti altin fiyatlari
Krasnodar altin fiyatlari
Ulyanovsk altin fiyatlari
İjevsk altin fiyatlari

ALTIN VERİLERİ
Son güncellenme: 06 Temmuz 2020 23:00:02
Alış
TL
Satış
TL
Fark
Gram Altın (has altın) 388.3497 394.6872 + 0.52 %
Çeyrek Altın (küçük altın) 635.9518 647.3136 + 0.52 %
Yarım Altın 1271.9035 1294.6271 + 0.52 %
Tam Altın (büyük altın) 2533.8918 2537.8918 + 0.52 %
Gremse Altın (iki buçukluk altın) 6453.1357 6463.1357 + 0.52 %
Reşat ve Hamit Altın (Osmanlı altını) 2537.2599 2539.2599 + 0.52 %
Cumhuriyet Altını (ata altın) 2609.7245 2611.7245 + 0.52 %
24 Ayar Altın (g) 388.3497 394.6872 + 0.52 %
22 Ayar altın fiyatı (g) 353.3982 359.1654 + 0.52 %
18 Ayar Altın (g) 291.2623 296.0154 + 0.52 %
14 Ayar Altın (g) 226.4079 230.1026 + 0.52 %
BankaAlışSatış
 Garanti Bankası390.0947394.0350
 Denizbank 384.8587400.8640
 EnPara 377.5549403.7157
 Finansbank 377.5549403.7157
 Halkbank 377.3500407.200
 HSBC 388.3497394.6872
 Kuveyt Türk 389.9374393.1869
 Şekerbank 383.5119401.3428
 Vakıfbank 371.3500411.3500
Bankaların altın fiyatları 2 dakikada bir güncellenmektedir.

DÖVİZAlışSatışFark
Dolar 6.8507 6.8644 -0.07%
Euro 7.7444 7.7599 0.48%
Sterlin 8.5559 8.5730 0.12%
İsviçre Frangı 7.2701 7.2847 0.28%
Riyal 1.8262 1.8299 -0.07%

- Altın fiyatları ne olur?