canlı altın
ALTIN ONS
1784.93 $
GRAM ALTIN
393.98 tl
DOLAR/TL
6.8646
EURO/TL
7.7645
EURO/DOLAR
1.1313
Fark: 0.00% (0.00) Fark: 0.00 Fark: +0.04% Fark: +0.06% Fark: +0.02%
Yüksek:1784.19 | Düşük:1784.19 Yüksek:393.82 | Düşük:393.82 Yüksek:6.8625 | Düşük:6.8599 Yüksek:7.7606 | Düşük:7.7573 Yüksek:1.1311 | Düşük:1.1307

Serbest Piyasa Döviz Kurları

Serbest Piyasada Döviz Kurları

Dolar/Tl, Euro/Tl, Sterlin/Tl gibi birçok önemli kurun serbest piyasadaki değerini burada takip edebilirsiniz.


canlı döviz kurları

Serbet piyasa döviz kurları: Canlı döviz kurları sayfamızda mevcut olan döviz kurları şu şekildedir; Abd doları, Euro, İngiliz sterlini, Kanada doları, Avustralya doları, İsviçre frangı, Birleşik Arap Emirlikleri dirhemi, Rusya rublesi, Hindistan rupisi, Norveç kronu, İsveç kronu, Danimarka kronu, Hong Kong doları, Çin yuanı ve Suudi Arabistan riyali şeklindedir.

Dovizgrafik.com sitesinde Serbest Piyasa Döviz Kurlarını bulabilirsiniz.

ABD Doları, AB Euro, Kanada doları, İngiliz sterlini gibi ülkemizde en çok takip edilen döviz kurlarını burada takip edebilirsiniz.

Döviz
Son güncellenme: 07.07.2020 00:42
Alış fiyatı
TL
Satış fiyatı
TL
Fark
Dolar [USD/TRY] 6.8519 6.8656 (0.0025) 0.04%
Euro [EUR/TRY] 7.7484 7.7639 (0.0055) 0.07%
Pound [GBP/TRY] 8.5542 8.5713 (0.0010) 0.01%
İsviçre Frangı [CHF/TRY] 7.2729 7.2875 (0.0042) 0.06%
Japon Yeni [JPY/TRY] 0.0638 0.0639 (0.0000) 0.00%
Avustralya Doları [AUD/TRY] 4.7751 4.7847 (-0.0003) -0.01%
Kanada Doları [CAD/TRY] 5.0605 5.0706 (0.0033) 0.07%
Norveç Kronu [NOK/TRY] 0.7287 0.7302 (0.0004) 0.05%
Riyal [SAR/TRY] 1.8263 1.8300 (0.0005) 0.03%
İsveç Kronu [SEK/TRY] 0.7400 0.7415 (-0.0006) -0.08%
Hong Kong Doları [HKD/TRY] 0.8841 0.8859 (0.0004) 0.05%
Danimarka Kronu [DKK/TRY] 1.0396 1.0417 (0.0003) 0.03%
Ruble [RUB/TRY] 0.0952 0.0954 (-0.0001) -0.10%
Çin Yuanı [CNY/TRY] 0.9758 0.9778 (0.0004) 0.04%
Hindistan Rupisi [INR/TRY] 0.0918 0.0920 (0.0001) 0.11%
Dubai Dirhemi [AED/TRY] 1.8653 1.8690 (0.0007) 0.04%
BankaAlışSatış
 Garanti Bankası389.7036393.6400
 Denizbank 384.3438400.3393
 EnPara 376.9879402.9923
 Finansbank 376.9879402.9923
 Halkbank 377.3500407.200
 HSBC 387.5808394.1427
 Kuveyt Türk 389.8180393.0665
 Şekerbank 383.2498401.1278
 Vakıfbank 371.3500411.3500
Bankaların altın fiyatları 2 dakikada bir güncellenmektedir.

DÖVİZAlışSatışFark
Dolar 6.8519 6.8656 0.04%
Euro 7.7484 7.7639 0.07%
Sterlin 8.5542 8.5713 0.01%
İsviçre Frangı 7.2729 7.2875 0.06%
Riyal 1.8263 1.8300 0.03%

- Altın fiyatları ne olur?