canlı altın
ALTIN ONS
1784.93 $
GRAM ALTIN
393.99 tl
DOLAR/TL
6.8647
EURO/TL
7.7660
EURO/DOLAR
1.1313
Fark: 0.00% (0.00) Fark: 0.00 Fark: +0.04% Fark: +0.07% Fark: +0.02%
Yüksek:1784.19 | Düşük:1784.19 Yüksek:393.82 | Düşük:393.82 Yüksek:6.8625 | Düşük:6.8599 Yüksek:7.7606 | Düşük:7.7573 Yüksek:1.1311 | Düşük:1.1307

Yıllara Göre Altın Fiyatları

Altın fiyatları (yıl yıl) 2007-2013 yılları arası aylara göre ortalama gram altın fiyatları.

2011 Yılı Altın Fiyatları 2012 Yılı Altın Fiyatları 2013 Yılı Altın Fiyatları
01-2011  68.717
02-2011 70.421
03-2011 72.460
04-2011 72.915
05-2011 76.978
06-2011 78.938
07-2011 86.099
08-2011 102.452
09-2011 103.132
10-2011 97.280
11-2011 100.623
12-2011 97.815
01-2012   97.849
02-2012 99.242
03-2012 96.440
04-2012 94.891
05-2012 92.153
06-2012 94.085
07-2012 93.289
08-2012 94.545
09-2012 100.804
10-2012 101.709
11-2012 99.525
12-2012 96.516
01-2013   95.140
02-2013 92.885
03-2013 92.167
04-2013 86.318
2007 Yılı Altın Fiyatları
2008 Yılı Altın Fiyatları 2009 Yılı Altın Fiyatları 2010 Yılı Altın Fiyatları
01-2007  28.404
02-2007 29.375
03-2007 29.423
04-2007 29.582
05-2007 28.554
06-2007 27.788
07-2007 27.609
08-2007 27.761
09-2007 28.789
10-2007 29.383
11-2007 30.462
12-2007 30.533
01-2008  32.842
02-2008 35.207
03-2008 38.976
04-2008 37.724
05-2008 35.660
06-2008 35.292
07-2008 36.527
08-2008 33.479
09-2008 31.938
10-2008 38.848
11-2008 40.248
12-2008 41.300
01-2009  43.333
02-2009 50.355
03-2009 50.845
04-2009 45.727
05-2009 46.652
06-2009 47.045
07-2009 45.589
08-2009 45.512
09-2009 47.852
10-2009 49.573
11-2009 54.670
12-2009 55.778
01-2010  52.995
02-2010 53.467
03-2010 54.845
04-2010 54.983
05-2010 60.352
06-2010 62.910
07-2010 59.579
08-2010 59.147
09-2010 61.406
10-2010 61.465
11-2010 64.338
12-2010 68.424
altın
BankaAlışSatış
 Garanti Bankası389.7095393.6460
 Denizbank 384.3438400.3393
 EnPara 377.0071403.0103
 Finansbank 377.0071403.0103
 Halkbank 377.3500407.200
 HSBC 387.5808394.1427
 Kuveyt Türk 389.8180393.0665
 Şekerbank 383.2498401.1278
 Vakıfbank 371.3500411.3500
Bankaların altın fiyatları 2 dakikada bir güncellenmektedir.

DÖVİZAlışSatışFark
Dolar 6.8519 6.8656 0.04%
Euro 7.7484 7.7639 0.07%
Sterlin 8.5542 8.5713 0.01%
İsviçre Frangı 7.2729 7.2875 0.06%
Riyal 1.8263 1.8300 0.03%

- Altın fiyatları ne olur?